xfire_swoboda_komunikacji_dla_graczy.jpg

Xfire to jeden z najpopularniejszych wśród graczy komunikatorów internetowych, pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych i tekstowych w czasie rzeczywistym, podczas gry. Wyposażony jest w bogatą bazę obsługiwanych gier, dzięki czemu automatycznie rozpoznaje w co gra online w danej chwili użytkownik, umożliwia robienie zrzutów ekranowych, nagrywanie filmików w trakcie gry oraz transmisję w czasie rzeczywistym.

Każdy z użytkowników ma do dyspozycji wyszukiwarkę serwerów z mechanizmem do kontroli pingów, a także bazę wtyczek pozwalających na rozszerzenie funkcjonalności aplikacji oraz moduł do śledzenia w co grają nasi znajomi, umożliwiający szybkie dołączenie do gry. Xfire w połączeniu z serwisem internetowym daje możliwość pobierania darmowych gier, dem, łatek oraz stworzenia własnego forum oraz bazy statystyk dla klanu.

www.dieselcenter.pl

Jeśli więc zależy nam na komunikacji głosowej lub tekstowej z osobami, z którymi gramy to ten program jest najlepszym wyborem. Od teraz swobodna wymiana opinii na temat danej gry z osobami z całego świata nie jest już żadnym problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *